Nasi masażyści:


Aleksander Pośnik

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Ukończone Medyczne Studium Zawodowe na kierunku technik masażysta. Stale poszerza swoje doświadczenie uczęszczając w kursach i szkoleniach. Indywidualne podejście do Pacjenta, odpowiedni dobór technik rehabilitacji. Ukończone szkolenie Trenera Personalnego oraz Kinesiotaping. Pracuje ze Sportowcami jak i również z  Pacjentami ortopedycznymi. Zawsze pełen energii i uśmiechu oraz motywacji do działania.

Katarzyna Jaszek

Absolwentka Wyższej Szkoły ALMAMER w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Specjalizuje się w terapii tkanek miękkich. Interesuje się treningiem funkcjonalnym oraz sportem zespołowym.
Ukończone kursy:
2017 – Kurs Masażu Tkanek Głębokich
2016 – Kurs Kinesiotaping’u
2014 – Kurs Masażu Klasycznego
2013 – Fizjoterapia w skoliozach idiopatycznych
 
Aneta Chmiel
Absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej  im. Wincentego Pola na kierunku fizjoterapia.
Andrzej Bałon
Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego w Warszawie na kierunku fizjoterapia. W 2015 r. uzyskał tytuł technika masażysty. Stale się rozwija uczęszczając na kursy i warsztaty. Specjalizuje się w terapii manualnej tkanek miękkich. Wykona masaż klasyczny, izometryczny, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny, masaż sportowy oraz odchudzający. Ukończył kurs masażu i terapii bańką chińską oraz kinesiology taping, a także warsztaty terapii manualnej w obrębie głowy, twarzy i szyi. Zespół bólowy kręgosłupa L-S – postępowanie terapeutyczne.
Marzena Nuszkiewicz
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku fizjoterapia. Odbyła praktyki w większości warszawskich szpitali, a także ośrodku rehabilitacyjnym w Zakopanem. Wykonuje masaż klasyczny, izometryczny, relaksacyjny oraz drenaż limfatycznych i masaż Shantala. W 2015 roku ukończyła kurs Kinesjotaping w medycynie i sporcie. Interesuje się terapią ręki. Do każdego Pacjenta podchodzi w sposób indywidualny, uwzględniając jego potrzeby i upodobania.