Masaż jest jedną z najstarszych form naturalnego leczenia. Pomaga rozluźnić napięte mięśnie i pobudzić cały organizm. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Masaż klasyczny (całościowy lub częściowy) jest to najpopularniejszy i najczęściej wykonywany masaż. Stosowany w wielu dolegliwościach. Niweluje nadmierne napięcia mięśniowe. Normalizuje pobudliwość układu nerwowego. Poprawia ukrwienie, odżywia dotlenienia tkanki. Masażysta stosując odpowiednie techniki może działać przeciwbólowo, wyciszająco, pobudzająco a także regenerująco. Jest to jedna z podstawowych form leczenia.

Masaż sportowy dzieli się na wiele innych rodzajów. Masaż: kondycyjny, treningowy, koncentrujący, okołostartowy, a także regenerujący. Należy pamiętać także o tym, że masaż różni się w zależności od dyscypliny sportowej. Masaż kondycyjny jest wykonywany między cyklami treningowymi dla podtrzymania dobrej kondycji organizmu. Masaż treningowy stosowany jako element treningu podczas cyklu. Masaż koncentrujący wykonywany jest między ostatnim cyklem treningowym a zawodami. Masaż okołostartowy dzielimy na przedstartowy, śródstartowy oraz postartowy. Wykonywany tak, aby zawodnik był w najlepszej dyspozycji. Masaż regenerujący wykonywany jest w celu doprowadzenia zawodnika do optymalego stanu. To walka z mikrourazami oraz zmniejszeniem napięć.

Drenaż limfatyczny według metody niemieckiej – jest to specjalistyczny masaż leczniczy w celu usunięcia lub zmniejszenia obrzęków chłonnych nagromadzonych w organizmie. Poprawia metabolizm oraz oczyszcza organizm. Masażysta mechanicznie przepycha chłonkę do węzłów chłonnych.

Masaż izometryczny wykonujemy w celu odbudowy lub rozbudowy masy i siły mięśniowej. Świetnie się sprawdza po wszelkich unieruchomieniach. To także świetny sposób dla sportowców to na poprawę swojej fizyki.

Masaż segmentarny jest to masaż specjalistyczny, który wykonuje się w danych strefach ciała odpowiadających za narządy wewnętrzne. Jest wykonywany w chorobach narządów wewnętrznych. Masaż składa się z dwóch części: diagnostycznej i terapeutycznej.

Masaż relaksujący świetny dla osób żyjących w ciągłym stresie. Niweluje zwiększone napięcia, bóle, sztywność. Powolne ruchy pozwalają na ogólne odprężenie organizmu, które wpływa na poprawę samopoczucia. Bardzo przyjemny spokojny masaż.