Aleksander Pośnik

Absolwent Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Ukończone Medyczne Studium Zawodowe na kierunku technik masażysta. Stale poszerza swoje doświadczenie uczęszczając w kursach i szkoleniach. Indywidualne podejście do Pacjenta, odpowiedni dobór technik rehabilitacji. Ukończone szkolenie Trenera Personalnego oraz Kinesiotaping. Pracuje ze Sportowcami jak i również z  Pacjentami ortopedycznymi. Zawsze pełen energii i uśmiechu oraz motywacji do działania.

 

Aneta Chmiel

Magister Fizjoterapii, absolwentka Wyższej Szkoły Społeczno-Przyrodniczej w Lublinie. Ukończone kursy: Masaż Tkanek Głębokich w Ujęciu Klinicznym ,Terapia Narzędziowa Tkanek Miękkich w Projekcie Masaż. W pracy z PACJENTEM łączę wiele technik pozwalających na osiągnięcie maksymalnych efektów terapii.                                                                                                     

                                                                                                                                                                                                                               Paweł Bednarek

Absolwent kierunku Fizjoterapia na Wydziale Rehabilitacji Akademii WychowaniaFizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. W pracy korzysta również z wiedzy i doświadczenia zdobytych na kursach masażu, kursach i zajęciach jogi i Tai Chi. Stara się rozpatrywać problemy funkcjonalne pacjentów w szerszym ujęciu, uwzględniając ich wpływ na całe ciało.

Ukończył m.in. kursy:
2018 – Zastosowanie technik jogi w schorzeniach cywilizacyjnych
2014 – Masaż w jednostkach chorobowych kręgosłupa
Masaż funkcjonalny z elementami tapingu
2013 – Kurs masażu II stopnia dla zaawansowanych
Masaż drenaż limfatyczny Masaż segmentarny
2009 – Masaż klasyczny – profil rozszerzony

Monika Pokorska

Absolwentka Medycznego Studium Zawodowego w Konstacinie- Jeziornej oraz absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego im Jòzefa Piłsudskiego w Warszawie na kierunku Fizjoterapia. Zajmuje  kompleksową terapią dopasowaną dla każdego indywidualnie. Prowadzi grupowe treningi sportowe dla Seniorów na Uniwersytecie Trzeciego Wieku. Licencjonowany Instruktor Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hipoterapia. Cechuje się bardzo dobrą organizacją pracy, samodzielnością, sumiennością i systematycznością.

 

 

Piotr Janiak

Absolwent Społecznej Akademii Nauk w Warszawie na kierunku fizjoterapia. Specjalizuję się w terapii indywidualnej z pacjentem, odpowiednim doborem ćwiczeń do potrzeb pacjenta. Czynny Ratownik WOPR, Instruktor Pływania. Prowadzę zajęcia rehabilitacji ruchowej w wodzie. Ciągła chęć poszerzania wiedzy podczas kursów, szkoleń. Ukończone kursy: Masaż Tkanek Głębokich, Terapia Narzędziowa (IASTM), Suche Igłowanie – moduł I i II, Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego, Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach obręczy barkowej.

 

 

 

 

koordynator fizjoterapii
Daniel Waszczuk

 

Katarzyna Rados

 

Małgorzata Pieniążek