Program Kręgosłup (Ortopedic)

Skierowany do osób, które zmagają się z dolegliwościami układu ruchu. Najważniejszym naszym zadaniem jest pokonanie bólu i ograniczenia, które nie pozwalają normalnie żyć. Program obejmuje 3 – 4 tygodnie intensywnej rehabilitacji w zależności od Państwa schorzenia. Program rozpoczyna konsultacja lekarska i diagnostyka funkcjonalna u fizjoterapeuty. Podczas tych spotkań ustalamy wspólnie cel, do którego dążymy w eliminowaniu ograniczeń oraz zlecenie zabiegów rehabilitacyjnych. Program obejmuje od 5 do 10 zabiegów dziennie i trwa ok. 3-4 godz. dziennie, zwykle od poniedziałku do piątku w godz. 7.30- 20.00 .

Podczas programu są Państwo stale monitorowani czy zalecone zabiegi przynoszą określony przez lekarza i fizjoterapeutę efekt.

 

Zdrowa Szyja

Bóle i zawroty głowy, uczucie drętwienia rąk, ograniczone ruchy głowy to częste objawy pacjentów pracujących w pozycji siedzącej przed komputerem. Mogą one świadczyć o przeciążeniu bądź dyskopatii odcinka szyjnego. Naszym zadaniem jako zespołu medycznego jest ustalenie przyczyny dolegliwości i natychmiastowe rozpoczęcie leczenia. W programie zdrowa szyja głównym elementem są ćwiczenia indywidualne z fizjoterapeutą prowadzącym proces terapii. Ustala on obciążenie i udziela instruktażu do samodzielnej pracy. Jako leczenie wspomagające proponujemy fizykoterapię w postaci pola magnetycznego, ciepła lampy sollux czy masaż leczniczy na zbyt napięte mięśnie.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz