Program Kręgosłup (Ortopedic)

Skierowany do osób, które zmagają się z dolegliwościami układu ruchu. Najważniejszym naszym zadaniem jest pokonanie bólu i ograniczenia, które nie pozwalają normalnie żyć. Program obejmuje 3 – 4 tygodnie intensywnej rehabilitacji w zależności od Państwa schorzenia. Program rozpoczyna konsultacja lekarska i diagnostyka funkcjonalna u fizjoterapeuty. Podczas tych spotkań ustalamy wspólnie cel, do którego dążymy w eliminowaniu ograniczeń oraz zlecenie zabiegów rehabilitacyjnych. Program obejmuje od 5 do 10 zabiegów dziennie i trwa
ok. 3-4 godz. dziennie, zwykle od poniedziałku do piątku
w godz. 7.30- 20.00 .

Podczas programu są Państwo stale monitorowani czy zalecone zabiegi przynoszą określony przez lekarza i fizjoterapeutę efekt.

ZDROWE PLECY

Program skierowany dla osób zmagających się z bólem lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Podstawą dolegliwości bardzo często są choroby krążka międzykręgowego zwane DYSKOPATIĄ.

Proponowany program ma na celu wzmocnienie mięśni stabilizujących odcinek lędźwiowy kręgosłupa oraz zmniejszenie kompresji na krążek międzykręgowy. Leczeniem głównym będzie praca indywidualna z fizjoterapeutą oraz intensywny system ćwiczeń Core-stability. Dla osób starszych przygotowaliśmy zamiennie odciążający wyciąg kręgosłupa. Program wzbogacamy fizykoterapią: jonoforeza, laser, rozgrzewający solux oraz prądy TENS.

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz